Quote (DaEyE @ Sun, Feb 3 2008, 10:53am)
ce faci scammerule ti-ai schimbat numele ca ai furat prea mult...
tu vorbesti de scamm
si pe bnet esti scammer cu prieteni
la naiba

daca sunt scammer dc plm n-am loc ? si inca cv se dau stele pe scam ? ca nu stiam de unde am stele in kkt :-??
marfa asa ... ma gandesc cat scam trb pt 3 dalea roz atunci :-? sau portocalii :-?
:| kids wake UP hihihi
and app mi-am schimbat numele ca asa am vrut io cand mi la schimbat paul ma scanat inca odata ... uitate in milestone la mn sa vezi de cate ori m-au scanat + ieri cand mia dat numele
cred ca daca eram cum zici tu ... crapam de mult