d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce E Ma Azi Ziua Scammerilor?
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,436
Joined: Dec 20 2006
Gold: 0.00
Feb 2 2008 11:05pm
Quote (Klaudiu @ Sun, 3 Feb 2008, 08:04)
da asta exact asa e poti sa ai mii de conturi sa scamezi si dupa iti faci unu legit cu xxxxxx fg
si nimeni nu face nimic pt asta ^^^


b1dani macar taci tu nu mai vb ca si tu esti si scamer si multi lord_of_war e tot contu tau asa ca mai bine taci

This post was edited by Klaudiu on Feb 2 2008 11:06pm
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 3 2008 01:09am
Quote (Klaudiu @ Sun, Feb 3 2008, 05:05am)
b1dani macar taci tu nu mai vb ca si tu esti si scamer si multi lord_of_war e tot contu tau asa ca mai bine taci


=)))))) eu cred ca tu eshti un copil "special" e greu de inteles ca b1dani=dani si lord_of_war = Dutzu a intrat intr-un timp dani cu contul meu bah copilule dute si bate-ti coasa in alta parte ca nu ne intereseaza
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 3 2008 01:26am
daca te-au scamuit pe tine reclama-i in alt topic.daca nu, cred ca nu ne intereseaza.Regards
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2008 02:49am
io ii stiu pe amandoi smile.gif
amandoi is romani
dan25mada=eu8000
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2008 02:53am
Quote (EvilSpoon @ Sun, Feb 3 2008, 12:11am)
am vzt thread si cu eu8000 si cu dan25mada

ca au scammuit ... true ?


ce faci scammerule ti-ai schimbat numele ca ai furat prea mult...
tu vorbesti de scamm


si pe bnet esti scammer cu prieteni
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Feb 3 2008 03:02am
Quote (DaEyE @ Sun, Feb 3 2008, 10:53am)
ce faci scammerule ti-ai schimbat numele ca ai furat prea mult...
tu vorbesti de scamm


si pe bnet esti scammer cu prieteni


la naiba smile.gif daca sunt scammer dc plm n-am loc ? si inca cv se dau stele pe scam ? ca nu stiam de unde am stele in kkt :-??

marfa asa ... ma gandesc cat scam trb pt 3 dalea roz atunci :-? sau portocalii :-?

:| kids wake UP hihihi

and app mi-am schimbat numele ca asa am vrut io cand mi la schimbat paul ma scanat inca odata ... uitate in milestone la mn sa vezi de cate ori m-au scanat + ieri cand mia dat numele

cred ca daca eram cum zici tu ... crapam de mult rofl.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Feb 3 2008 08:29am
ma geogrig02600 ( sau cum ti-a fost nickul inaite)

asta cica e un acc furat .. am vb cu cineva pe bnet care zicea ca asta a fost acc lui ..
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 3 2008 01:00pm
Quote (Rusu @ Sun, 3 Feb 2008, 16:29)
ma geogrig02600 ( sau cum ti-a fost nickul inaite)

asta cica e un acc furat .. am vb cu cineva pe bnet care zicea ca asta a fost acc lui ..


smile.gif) !! busted !!
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 3 2008 04:54pm
Quote (Rusu @ Sun, 3 Feb 2008, 16:29)
ma geogrig02600 ( sau cum ti-a fost nickul inaite)

asta cica e un acc furat .. am vb cu cineva pe bnet care zicea ca asta a fost acc lui ..


rofl.gif

nu se stie niciodata
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll