Quote (napsterz0r @ Sat, Feb 2 2008, 08:57pm)
da.. eu am murit cu soarca.. de es... vro 3 k fg acum 5 ore ^^ , paladinu` sa dus acum vro 2 saptamanii...iar si acolo ceva ceva...
partea buna.. ca ambele au murit in duel... si partea si mai buna... ca am luat cu mine niste talibanii

si partea SI MAI BUNA... ca poate fac druidu zilele astea... partea proasta.. nu gasesc sks ^^
si PARTEA SI MAI PROASTA... incerc sa invat php.. html alea alea.. stie ceva site-uri ceva? (gratis..)
loool prostule ai murit cu sork aia cu df perf? pe acc blitzp_hc?