Quote (b1dani @ Wed, 23 Jan 2008, 22:34)
eu am luat steaua cu 200 fg adik 5$ pt ca eu nu dau bani pt stele

)
Poate voi ati dat dar eu nu

nici noi nu am dat nene, ca iti trebe pay pal pt asa ceva.
eu doar iti ziceam valoarea, ca pt df iti trebe donatie de 25$ facuta de aceasi persoana.
acuma doar depinde cat face 1$ in fg ca sa vezi cat te-ar costa.