d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Problema Cu Imprimanta ... > Se Pricepe Cineva ?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 18 2008 08:27am
Quote (B4al @ Fri, 18 Jan 2008, 17:18)
da`i un align printer cartdige

Si apoi un reset. Si ar trebui sa mearga.


nu cred ca mai are ce sa alinieze

This post was edited by Serj_Tankian on Jan 18 2008 08:28am
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Jan 18 2008 08:29am
Quote (Serj_Tankian @ Fri, 18 Jan 2008, 16:27)
nu cred ca mai are ce sa alinieze


in momentu` ce precede terminarea unui cartus, apare un error message " print cartdiges are empty"

In momentu` imediat urmator, dupa incarcare, tot ala va aparea, aligning them = un fel de reset al lor wink.gif

Will work happy.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 18 2008 08:31am
de asta prefer imprimantele laser
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 18 2008 09:57am
Quote (Serj_Tankian @ Fri, Jan 18 2008, 04:31pm)
de asta prefer imprimantele laser


d asta prefer scrisul d mana rofl.gif

glumeam... sau poate nu

in legatura cu secunda intrebare..da poti folosi si un singur cartus , cand am avut eu problema, l-am folosit p cel color pt k nu era facut praf d "refilleri" laugh.gif
hm..canon si hp au niste scoruri de iti vine sa scrii la masina d tuns iarba.. biggrin.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Jan 18 2008 06:18pm
Quote (B4al @ Fri, 18 Jan 2008, 15:18)
da`i un align printer cartdige

Si apoi un reset. Si ar trebui sa mearga.


chestia asta se face cand totul e ok si nu sunt probleme cu cartusele...se pare ca problema ta este ca ai reusit sa bulesti unul din ele si atunci mai rentabil e sa iei o imprimanta noua.Regards
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 19 2008 02:02am
Quote (Arx_X @ Fri, Jan 18 2008, 03:57pm)
d asta prefer scrisul d mana rofl.gif

glumeam... sau poate nu

in legatura cu secunda intrebare..da poti folosi si un singur cartus , cand am avut eu problema, l-am folosit p cel color pt k nu era facut praf d "refilleri" laugh.gif
hm..canon si hp au niste scoruri de iti vine sa scrii la masina d tuns iarba.. biggrin.gif


Mda ... s-a bulit cartusul .... asta este treb cumparate altele tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll