Quote (goldbranch @ Thu, Jan 17 2008, 11:34pm)
Totu' e ok Dane pe aici. Nu te mai lua după toți.

Vezi ce faci cu treaba aia si revino-ti odată ca daca nu ajungi iar la statusu' ala nasol de nub.

Nu ma iau dupa nimeni.
O rezolv stii bine cand am ceva in cap aia fac si nu imi place sa ma dau batut, numa sa se linisteasca un pic ''spiritele'' rele.

Vezi ca in 2 saptamani sau cam asa ceva vraeu sa iau ''via'' Valencia-Bucuresti!

O tzinem de un chef ceva?
EDIT: Andrei ce zici ha?
Dus: Sambata 2 Februarie, 2008 Zbor: (RO432)
Iesire: 11:55H Valencia, España (Valencia - VLC)
Destinatie: 16:25H Bucarest, Rumania (Otopeni - OTP)
Zbor Direct Durata 03H 30m
Companie: Tarom | Avion: BOEING 737
145 euro sa ma risc cu Tarom? nu pica astea?=))Quote (MrDjBthu @ Thu, Jan 17 2008, 11:34pm)
sal dany, bine ai revenit.
noi suntem bine pe aci, incercam sa nu ne plictisim ^^
tie cum iti merge ?
merci, las ca e bine macar nu statiu degeaba

mie imi merge binishor nu pot sa zic bine bine ca nu is fiul lui ''Bil Gates''
Hola señor Serj, que pasa hombre?
Milemium daca vi pe aici pe plaja vino dar mai un pic sa se incalzeasca mai bine si ofc dupa ce vin din Romania nu cand nu is prin zona
This post was edited by DanyTheDog on Jan 18 2008 08:14am