d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Salutare Baieti > :)
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 17 2008 05:42pm
ola Senior Dany biggrin.gif
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 18 2008 02:18am
Bine ai revenit Danny smile.gif
Ce mai faci ? Apropo La Multi ANi pe 2008 biggrin.gif
Cum mai este in Spania , tot nu am apucat anul trecut sa trec pe la tine la plaja huh.gif poate anu' asta
cum merge cu munca ?

in rest sanatos , voinic ? tongue.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 18 2008 07:59am
Quote (goldbranch @ Thu, Jan 17 2008, 11:34pm)
Totu' e ok Dane pe aici. Nu te mai lua după toți. biggrin.gif

Vezi ce faci cu treaba aia si revino-ti odată ca daca nu ajungi iar la statusu' ala nasol de nub. tongue.gif


Nu ma iau dupa nimeni.
O rezolv stii bine cand am ceva in cap aia fac si nu imi place sa ma dau batut, numa sa se linisteasca un pic ''spiritele'' rele. tongue.gif
Vezi ca in 2 saptamani sau cam asa ceva vraeu sa iau ''via'' Valencia-Bucuresti! biggrin.gif
O tzinem de un chef ceva?tongue.gif

EDIT: Andrei ce zici ha?tongue.gif

Dus: Sambata 2 Februarie, 2008 Zbor: (RO432)

Iesire: 11:55H Valencia, España (Valencia - VLC)
Destinatie: 16:25H Bucarest, Rumania (Otopeni - OTP)

Zbor Direct Durata 03H 30m
Companie: Tarom | Avion: BOEING 737
145 euro sa ma risc cu Tarom? nu pica astea?=))


Quote (MrDjBthu @ Thu, Jan 17 2008, 11:34pm)
sal dany, bine ai revenit.
noi suntem bine pe aci, incercam sa nu ne plictisim ^^
tie cum iti merge ?


merci, las ca e bine macar nu statiu degeaba biggrin.gif
mie imi merge binishor nu pot sa zic bine bine ca nu is fiul lui ''Bil Gates'' biggrin.gif

Hola señor Serj, que pasa hombre?biggrin.gif

Milemium daca vi pe aici pe plaja vino dar mai un pic sa se incalzeasca mai bine si ofc dupa ce vin din Romania nu cand nu is prin zona biggrin.gif

This post was edited by DanyTheDog on Jan 18 2008 08:14am
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Jan 18 2008 08:17am
hola amigo.

que tal cabron ? ^^
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 18 2008 08:20am
Quote (B4al @ Fri, Jan 18 2008, 04:17pm)
hola amigo.

que tal cabron ? ^^


hola. happy.gif
muy bien capullo rofl.gif
y tu como estas?

Omg hai sa lasam spaniola deoparte ca mam saturat =))
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 18 2008 08:25am
daca poti ia avionul - e mai confortabil


Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 18 2008 08:50am
Cu avionul vreau sa vin dar sincer nici o data nam zburat cu Taromul mi se pare ciudat. am auzit ca is cele mai sigure avioane, nici un avion de la tarom nu a avut probleme pana acuma ca au nush ce au pe ele si cand is in picaj sau ceva ele planeaza nu pica in bot si etc etc.
Dar ce sa fac ma risc si cu taromul biggrin.gif
Preferam un SpainAir sau Lufthansa dar nu au direct..
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 18 2008 08:53am
tarom merge ok - serviciile sunt mai slabutze da in rest ajungi la destinatie happy.gif
asta cand nu au masinile de la UTI lasate de cei din turnul de control pe pista, la otopeni laugh.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 18 2008 08:56am
chestia e ca voi trai si voi vedea cu ochii mei si sper sa nu mai uite aia masinile pe pista laugh.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 18 2008 08:57am
Quote (DanyTheDog @ Fri, 18 Jan 2008, 16:56)
chestia e ca voi trai si voi vedea cu ochii mei si sper sa nu mai uite aia masinile pe pista laugh.gif


aia e doar la noi, nu si in spania ^^
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll