dute ba geo .... imi amintesc de faza in care m-ai furat pe Battle net
un kkt de assa torch si ceva trap sks
nu mai is curios dar tot kkt ai ramas pt mine de atunci
am mulat ""atunci"" iteme de iti imbracat 3 char si nu m-ai furat
dar m-ai furat de assa torch si ceva trap sks kktule
si dupa ce am incercat sa vb cu tine nu imi raspundeai si te laudai la altii ca ce griffon aveai pe assa ( ofc ala de la mine ) si ai mai avut nesimtirea sa zici ca a facut poof ( dupa ce eu il identificasem si il aveam de mult )
deci tine-o tot asa (((((((( va zic nu va imprieteniti prea tare cu el pt ca va da bmb mai inkolo nu acuma ))))))))))) poate dak il stiti nu v-a dat ink dar "" poate "" urmeaza

)
Take care si apropo gg pt 1 ani si 8x posts =))