d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Gata Fac Pipi Pe Subforumu Asta Intitulat Romania > ღ ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ ٱu ღ
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 14 2008 03:39pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 11:02pm)
nene , eu nu am nimica cu tine, tu pari cel mai ok din toti care ii ai in guilda, asa ca nu vad de ce iti place sa te cobori la nivelul lor.
inteleg ca sunteti toti din aceasi regiune a tarii si de aia ii ai la tine in guilda, dar macar stai mai detasat asa.
oricum e alegerea ta wink.gif


eu nus din orash cu proacca noob... dak proacca e cel mai ok de la noi u esti cel mai idiot din ToG
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2008 03:40pm
Quote (ProAccA @ Mon, Jan 14 2008, 11:19pm)
pai: DaEye,b1dani,Lord_Of_War,Griffonseye icon_pointr.gif suntem din acelasi oras nene! Asha ca eu tzin cu ei! acelasi cartier!


ne intalnim la Da Place
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2008 03:41pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, Jan 14 2008, 11:39pm)
eu nus din orash cu proacca noob... dak proacca e cel mai ok de la noi u esti cel mai idiot din ToG


+1 bine zis radule
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jan 14 2008 03:42pm
Quote (ProAccA @ Mon, 14 Jan 2008, 23:19)
pai: DaEye,b1dani,Lord_Of_War,Griffonseye  icon_pointr.gif suntem din acelasi oras nene! Asha ca eu tzin cu ei! acelasi cartier!


cartieru' retardatilor
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2008 03:48pm
Quote (mmc01 @ Mon, Jan 14 2008, 11:42pm)
cartieru' retardatilor


te fut in gura si pe tine si pe mata aia zbarcita de atata pula
imi bag pula in tot neamu tau ala de cacat
te-am vazut aseara cu mata la colt cum cerseati bani
muie tie si la tot neamu tau aia de
stupid.gif
sa ii bagi pula in gura la mata si sa ili lingi pe taicato in cur
sa moara mata cu o pula in cur si cu una in gura
sa mori calcat de tren
sugi pula retardatule
ma pis pe tine fraiere


This post was edited by DaEyE on Jan 14 2008 03:51pm
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 14 2008 03:54pm
Quote (DaEyE @ Mon, Jan 14 2008, 11:48pm)
te fut in gura si pe tine si pe mata aia zbarcita de atata pula
imi bag pula in tot neamu tau ala de cacat
te-am vazut aseara cu mata la colt cum cerseati bani
muie tie si la tot neamu tau aia de
stupid.gif
sa ii bagi pula in gura la mata si sa ili lingi pe taicato in cur
sa moara mata cu o pula in cur si cu una in gura
sa mori calcat de tren
sugi pula retardatule
ma pis pe tine fraiere


aoleu smile.gif) gata ma iei iar warn -.-

Quote (mmc01 @ Mon, Jan 14 2008, 11:42pm)
cartieru' retardatilor


si asta e dupa mrdj happy.gif aoleu crek serj si arx sunt cei mai ok din tog...
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2008 03:55pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, Jan 14 2008, 11:54pm)
si asta e dupa mrdj happy.gif aoleu crek serj si arx sunt cei mai ok din tog...


ma pis pe warn ca ii dau muie la mmc01
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 14 2008 04:03pm
Quote (DaEyE @ Mon, Jan 14 2008, 11:55pm)
ma pis pe warn ca ii dau muie la mmc01


a ok ^^ dai in continuare dak tot ii dai ... ^^ nu e nik personal biggrin.gif
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 14 2008 04:09pm
Quote (DaEyE @ Mon, Jan 14 2008, 10:48pm)
te fut in gura si pe tine si pe mata aia zbarcita de atata pula
imi bag pula in tot neamu tau ala de cacat
te-am vazut aseara cu mata la colt cum cerseati bani
muie tie si la tot neamu tau aia de
stupid.gif
sa ii bagi pula in gura la mata si sa ili lingi pe taicato in cur
sa moara mata cu o pula in cur si cu una in gura
sa mori calcat de tren
sugi pula retardatule
ma pis pe tine fraiere


VOUCH!
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jan 14 2008 04:53pm
Imi cer scuze ca ma bag intre voi dar sunt curios .
Avem si noi in sfarsit un subforum pentru romani, si uite ca il murdarim cu acest mic "Guild Wars" . Cum zice epicul cantec, "why can't we be friends?" . Va intreb de ce atata ura?
Nu se merita , dragii mei . E destula ura in viata reala, nu are rost sa fie si aici in cea virtuala. Cat o fii ea de mare sau mica la unu' sau la altu' .

Kiss and make up acuma si hai sa fim voiosi. bangin.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll