Imi cer scuze ca ma bag intre voi dar sunt curios .
Avem si noi in sfarsit un subforum pentru romani, si uite ca il murdarim cu acest mic "Guild Wars" . Cum zice epicul cantec, "why can't we be friends?" . Va intreb de ce atata ura?
Nu se merita , dragii mei . E destula ura in viata reala, nu are rost sa fie si aici in cea virtuala. Cat o fii ea de mare sau mica la unu' sau la altu' .
Kiss and make up acuma si hai sa fim voiosi.