Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Sat, 12 Jan 2008, 19:49)
Firma se numeste INTRAROM da-i search pe google si poti afla mai multe amanunte .Cat despre cerinte nu pot sa iti zic prea multe pt ca am fost recomandat de cineva si voi afla mai multe amanunte luni .
Am terminat Colegiul Tehnic , dar nu are nici o relevanta pt ca am fost la Real si nu am avut profil tehnic urmeaza sa ma inscriu la vara la Constructii Civile
m-am uitat acuma si am vazut ce si cum e pe acolo. am vazut ca baietii au mai multe posturi pe care ar angaja...
mda nu stiu ce sa zic intrucat nu stiu ce salarii se dau pe chestii din astea. sa ne zici si noua luni sau marti
bafta multa desi cred ca nu o sa ai probleme.