d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Luni Am Un Interviu Important > Pt Un Job
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 12 2008 05:25pm
Quote (GriffonsEye @ Sat, Jan 12 2008, 03:36pm)
Daca ai pregatire si te pricepi nu vad de ce sa nu reusesti wink.gif

Succes biggrin.gif


dap
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 12 2008 06:00pm
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Sat, 12 Jan 2008, 19:49)
Firma se numeste INTRAROM  da-i search pe google si poti afla mai multe amanunte .Cat despre cerinte nu pot sa iti zic prea multe pt ca am fost recomandat de cineva si voi afla mai multe amanunte luni .
Am terminat Colegiul Tehnic , dar nu are nici o relevanta pt ca am fost la Real  si nu am avut profil tehnic  urmeaza sa ma inscriu la vara la Constructii Civile


m-am uitat acuma si am vazut ce si cum e pe acolo. am vazut ca baietii au mai multe posturi pe care ar angaja...
mda nu stiu ce sa zic intrucat nu stiu ce salarii se dau pe chestii din astea. sa ne zici si noua luni sau marti wink.gif
bafta multa desi cred ca nu o sa ai probleme.
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 12 2008 11:46pm
succes
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 13 2008 03:59am
Quote (MrDjBthu @ Sun, Jan 13 2008, 12:00am)
m-am uitat acuma si am vazut ce si cum e pe acolo. am vazut ca baietii au mai multe posturi pe care ar angaja...
mda nu stiu ce sa zic intrucat nu stiu ce salarii se dau pe chestii din astea. sa ne zici si noua luni sau marti wink.gif
bafta multa desi cred ca nu o sa ai probleme.


mersi razvane smile.gif vb marti
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 13 2008 04:47am
bafta !
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Jan 13 2008 03:31pm
Succes smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 13 2008 05:13pm
sunt mari pe parte de telecomunicatii - si nu numai
e un loc bun sa incepi
sa ne zici ce s-antamplat la interviu
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 02:41am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, 14 Jan 2008, 01:13)
sunt mari pe parte de telecomunicatii - si nu numai
e un loc bun sa incepi
sa ne zici ce s-antamplat la interviu


dap, chiar sunt curios, nu uita de topicul asta te rog
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 14 2008 03:16am
nu o sa uite..mai ales k va iesi d acolo ..ultra fericit ]
omul s-a pregatit asa k..randul tau Razvan biggrin.gif
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2008 03:17am
bafta
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll