d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Noul Ladder Slasher > Votati
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 12 2008 07:27am
Quote (Taiko @ Sat, Jan 12 2008, 12:28pm)
imi placea inainte ca era un joc simplu. nu trebuia sa fac multe sa-l joc sau sa ma pierd prin imagini.
acum a devenit mai complex dar nu mai bun. din punctul meu a pierdut mult la capitolul manevrabilitate si a plusat putin la estetic.



apesi I pt inventar. q si e ca sa cast sau sa dai cu arma . c este pt char screen.
sau poti sa apoesi sus pe iconite
smile.gif


ms smile.gif m-am prins
dar parca e mai complicat
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll