Quote (Taiko @ Sat, Jan 12 2008, 12:28pm)
imi placea inainte ca era un joc simplu. nu trebuia sa fac multe sa-l joc sau sa ma pierd prin imagini.
acum a devenit mai complex dar nu mai bun. din punctul meu a pierdut mult la capitolul manevrabilitate si a plusat putin la estetic.
apesi I pt inventar. q si e ca sa cast sau sa dai cu arma . c este pt char screen.
sau poti sa apoesi sus pe iconite

ms

m-am prins
dar parca e mai complicat