Quote (DaEyE @ Fri, 11 Jan 2008, 15:29)
io nu is elefantul lui chuck norris..tu esti sluga lu B4al....toata ziua il lingi in cur pe B4al
inca unu care are probleme in a se exprima la un nivel mai elevat....
edit: ceea ce nu ma mira deloc, uitasem sa zic ^^
This post was edited by MrDjBthu on Jan 11 2008 08:35am