d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Dracu Are Am Luat Ban Sau Nu ?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 8 2008 06:06am
sorry for u frate...asta este io zic sincer de aia niciodata nu am folosit mh sau bot sau mai stiu io ce
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 8 2008 11:56am
Quote (MrDjBthu @ Tue, Jan 8 2008, 10:55am)
e ban de 90 de zile pe cont ca sa iti pierzi caracterele si ban de 30 de zile pe cd-key.
tu stii ce ai folosit ^^


si eu am avut ban pe un acc si au trecut 90 de zile wink.gif si tot nu mi lau deschis plm.......
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 8 2008 12:24pm
Este acc ban !! Nu mai poti sal recuperezi !!
Fa o cerere pe battel net !! poate reusesti sa scoti banu !!
Merita incercat !!
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 8 2008 01:02pm
Quote (spyzimbru @ Tue, 8 Jan 2008, 20:24)
Este acc ban !! Nu mai poti sal recuperezi !!
Fa o cerere pe battel net !! poate reusesti sa scoti banu !!
Merita incercat !!


exact , si tu crezi ca ii posibil ??
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 8 2008 01:20pm
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 8 Jan 2008, 19:56)
si eu am avut ban pe un acc si au trecut 90 de zile wink.gif si tot nu mi lau deschis plm.......


atunci incearca sa-ti faci un cont cu acelasi nume, sa vezi ca v-a merge.
inseamana ca ti-au inchis contu de tot...
asa am patit si eu cu contu cand au banat mh acu un an si ceva. si contu cica ar fi fost inchis dar nu am putut sa reintru pe el, in schimb am putut sa-l fac din nou, contu si numele la caractere.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 8 2008 02:58pm
pai..nu avem voie sa vb aici despre aceste 3rd-party programs tongue.gif ..dar pot sa zic k pt mh ..retine..mh simplu fara plugin sau chestii ..nu se mai ia ban , pur si simplu nu le mai pasa
pt bot , sau alte chestii..dap..si nu e p cd-key..k ai fi fost anuntat prin mail..asa zic ei..k dak ti se inchide un key , estianuntat asupra motivului
oricum..sry k s-a intamplat ...rabdare... si lasa d2 ..pune mana p carte tongue.gif

ps : si eu vreau un mic ban d 30-40 zile ..se poate ..cineva? oricine smile.gif
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Jan 8 2008 03:16pm
ban sad.gif daca este primu peste o luna o sa poti folosi cd-key dar acc nu
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Jan 9 2008 04:25am
iei adio de la acc si exact peste 30zile merge cd-key-u.Io am luat asa ceva pt mh pe ladder-u trecut.m-am dus si am mai luat un joc....ce era sa fac.
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll