Quote (RO_Byron @ Wed, 9 Jan 2008, 12:46)
bah voi sunteti olteni ca numai aia vor sa fie sefi si la ei acasa.nu aveati o guilda, va mai trebuia una?????????????
daca te referi la noi .. atunci gresesti .. noi nu suntem olteni
si face cine ce vrea cu fg-ul lui ...
btw asta e prima guilda facuta de ProAccA
This post was edited by GriffonsEye on Jan 9 2008 05:01am