Quote (AlphaSquad @ Mon, 7 Jan 2008, 01:50)
Sunt cam nou pe jsp asa ca...Salutare la toata lumea. Io sunt Alpha...
salut si bine ai venit
Quote (goldbranch @ Mon, 7 Jan 2008, 11:32)
Salut si bine ai venit pe d2jsp.
Daca ai nevoide de ajutor, nu ezita sa mi-l ceri.

salut, sunt nou pe jsp si am si eu nevoie de ajutor, doar 5000 de fg, multumesc anticipat

edit: nu te uita la join date ca e defect browserul tau ^^
This post was edited by MrDjBthu on Jan 7 2008 05:08am