manele nu . nici unele cacaturi de hip hop american si porcarii de genu , sau Cherida, pepe, de genu . deci in principiu nu chestii ce reduc IQ-ul.

.
In mod normal s-ar zice ca-s roacher, dar cu la fel de multa placere ascult si muzica clasica, sau opera.
P.S. in ultima vreme cam multe clubareli de genu tiesto si de-alea. dr sa zicem ca nu m-au cucerit ....... inca
This post was edited by Taiko on Jan 4 2008 12:34pm