d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Suntem In Lista La Subforums
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 29 2007 06:47am
Quote (alexrop @ Fri, 28 Dec 2007, 09:41)
Meritam de la inceput asta.. Sa ne bucuram pentru ca ne-a fost dat dreptul ?
Edit : Totusi mersi MrBommel pentru asta.


nu e meritul lui, el doar a facut topicul ^^
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll