Quote (DyCa4EveR @ Fri, Dec 21 2007, 02:38pm)
am intrebat nam zis k esti scammer lol
hai mai fa niste spamuri si topicuri fara rost k ajungi la 3 k de posturi dute si la germani sa le ceri scuze fara motiv k pe noi neai plictisit
1.urasc germani mai mult ca sarea in ochi
2.si io ma-m saturat ca ii numa un futai de jok si ma disper pe degeaba
3.si am zis si io ca gata si cu asta PUNCT
inchideti topicul pls