d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Scuze La Toti Mai Ales La Napsterz0r > Sper
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 21 2007 06:35am
Quote (DyCa4EveR @ Fri, Dec 21 2007, 02:33pm)
am zis eu pe forum k esti scammer? din kte stiu iam mia dat proacca un pm k nush ce si eu am auzit k esti scammer si asta iam zis fara sa stiu si u miai dat pm si mai injurat k la tara si dupaia nam dat pm sa te injur da u esti km stupid.gif asha k pa si pussy... stupid.gif


da si tu mi-ai zis asa " eu nu am zis ca tu esti scammer am auzit numa " si io te-am intrebat de la cine si tu ai zis " de la Napster " ...

si ai scris intr-un topic de aici ca " Griffonseye ala nu scama? "

si gata cu asta PUNCT am terminat nu mai vreau discutii Gresala mea si gata

This post was edited by GriffonsEye on Dec 21 2007 06:35am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 21 2007 06:38am
am intrebat nam zis k esti scammer lol


hai mai fa niste spamuri si topicuri fara rost k ajungi la 3 k de posturi dute si la germani sa le ceri scuze fara motiv k pe noi neai plictisit
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 21 2007 06:40am
Quote (DyCa4EveR @ Fri, Dec 21 2007, 02:38pm)
am intrebat nam zis k esti scammer lol


hai mai fa niste spamuri si topicuri fara rost k ajungi la 3 k de posturi dute si la germani sa le ceri scuze fara motiv k pe noi neai plictisit


1.urasc germani mai mult ca sarea in ochi
2.si io ma-m saturat ca ii numa un futai de jok si ma disper pe degeaba
3.si am zis si io ca gata si cu asta PUNCT

inchideti topicul pls
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll