d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am O Nelamurire Despre Ladder Slasher > 2 Lucruri
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 20 2007 03:37am
Quote (Lazio_FanClub @ Thu, 20 Dec 2007, 11:20)
Pai am vazut azi dimineatza guide acela pt beginner si l-am citit pe tot wink.gif
Am dat copy paste - este pe forumul de Ladder Slasher .


foarte tare nene....nu cred ca nici macar 1% din cei care vin afla de ls din prima SAPTAMANA de forum, ca sa nu mai zic ca tu intr-o zi deja ai si citit ghidurile....
esti o valoare, clar
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 20 2007 04:09am
apucati-va de ls si lasati vorba biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 20 2007 04:17pm
Quote (Serj_Tankian @ Thu, Dec 20 2007, 12:09pm)
apucati-va de ls si lasati vorba biggrin.gif


m-am descurajat dupa c am citit faza cu boti d ls...
pana ajung eu la lvl 61 ..k sa am o sansa ma mq..aia dau reset....c rost are sa mai joc atunci? sad.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 20 2007 04:26pm
pai e 1-71 acuma parca
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll