Pa Pa Jsp

) -> Nu Mai Intru Niciodata...
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 17 Dec 2007, 20:19)
mda ...

Quote (DyCa4EveR @ Mon, 17 Dec 2007, 22:41)
mda ... tocmai daia plec =))
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 18 Dec 2007, 18:02)
ba dane nu mau dat afara... intreabal pe dany..
niciodata e de 1, 2 , 3 ori sau ...de cate?
mai bine mai asteptai sa vezi cum este...
FLO