d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > * Ce Va Doriti Sa Faceti In 2008? - 3 Lucruri * > Topic Deschis Pentru Toate Opiniile
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Dec 14 2007 08:34am
Serj>>sry dar...era ce dorim sa facem??

Sau ai vrut sa zici >.ce ne dorim ?

am sa raspund la ambele pentru ca sunt diferite :

ce dorim sa facem in 2008 ??

1. sa pot sa fac mai multe decat ma lasa unii...

2. sa pot sa ii ajut pe altii sa vada cum gresesc si sa nu mai faca...

3. sa pot sa invat si mai mult decat pana acum

ce ne dorim in 2008 ?

1. heart2.gif
2. hug.gif
3. santa.gif

FLO smile.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Dec 14 2007 01:59pm
1. sanatate
2. bani
3. iubire

biggrin.gif pe scurt
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Dec 17 2007 06:19am
Planuri de viitor... cel mai important ar fi să-mi cumpăr o locuința, iar "proiectul" e în curs de finalizare. Pe alte planuri am realizat ce mi-am propus, mai puțin partea cu însuratul si familia. Tot ce îmi doresc e să fiu sănătos, că restul vine de la sine.
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 17 2007 07:50am
1.Sa termin locuinta de aranjat.
2.Sa nu ma despart si de asta(nevasta...ar fi a-3-a).
3.Sa pot s-o fac pe mama bine cu noul tratament(e aproape imposibil ...are ALZHAIMER)
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 18 2007 05:00pm
sa fut mult
sa am minore multe
sa imi iau scoala de shofer tongue.gif
sa imi ia Tata masina =))
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Dec 18 2007 06:12pm
#1 Sa fiu sanatos ca si pana acum smile.gif
#2 heart.gif
#3 Si sa nu se desparta Ro_Byron si de-a 3-a nevasta ! thumbsup.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 18 2007 06:33pm
Quote (b1dani @ Wed, Dec 19 2007, 01:00am)
sa fut mult
sa am minore multe
sa imi iau scoala de shofer tongue.gif
sa imi ia Tata masina =))


asha da hand.gif
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 23 2007 11:40am
1 sa intru la o faculta buna ca am bacu in 2008 ^^
2 sa am sanatate..ceva ce toate lumea isi doreste
3 sa am multi bani
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Dec 23 2007 11:51am
Quote (b1dani @ Tue, Dec 18 2007, 11:00pm)
sa fut mult
sa am minore multe
sa imi iau scoala de shofer tongue.gif
sa imi ia Tata masina =))


no ofense dar cred ca lucrurile se vor petrece cam asa:
1 o sa futi o minora si o sa ai probleme
2 o sa dai bani ca sa iei carnetu
3 o sa pocnesti masina luata de tati
4 probabil din cauza unei minore.......

This post was edited by bilstan on Dec 23 2007 11:51am
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Dec 23 2007 10:48pm
[x] sa fiu sanatos
[x] sa transpun tot ce am in cap in practica.
[x] sa nu ma casatoresc.
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll