d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Joaca Cineva Wow > Eu Tocmai Ce Am Inceput Pe Sylvanas
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 12 2007 04:09am
Quote (Cipy @ Tue, 11 Dec 2007, 23:09)
depinde joc pe dalea piratate smile.gif


serverele astea sux f mult
mai bine nu joci
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 12 2007 06:05am
Quote (mmc01 @ Wed, Dec 12 2007, 10:09am)
serverele astea sux f mult
mai bine nu joci


poti sa joci doar sa testezi skilluri sau sa faci pvp smile.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 12 2007 06:19am
sunt pline de buguri si multe nu merg
pvp ai si pe oficiale cat vrei, skill sa ai smile.gif
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 12 2007 06:46am
Quote (mmc01 @ Wed, Dec 12 2007, 12:19pm)
sunt pline de buguri si multe nu merg
pvp ai si pe oficiale cat vrei, skill sa ai smile.gif


asta asa e smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Dec 12 2007 07:23am
Eu incerc sa ma las de Diablo II iar daca m-as apuca de WOW ar insemna sa nu mai merg la servici.
Asa ca.. No Ty.
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 12 2007 07:39am
Quote (goldbranch @ Wed, Dec 12 2007, 01:23pm)
Eu incerc sa ma las de Diablo II iar daca m-as apuca de WOW ar insemna sa nu mai merg la servici.
Asa ca.. No Ty.


si eu ma gandesc la fel biggrin.gif poate ca ar treb sa ma joc mai putin tongue.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 12 2007 08:04am
nu mai vorbiti din filme si romane SF, va rog.
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 12 2007 08:07am
Quote (mmc01 @ Wed, Dec 12 2007, 02:04pm)
nu mai vorbiti din filme si romane SF, va rog.


pai eu nu reusesc sa las netu si jocurile laugh.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 12 2007 09:15am
Quote (mmc01 @ Wed, 12 Dec 2007, 16:04)
nu mai vorbiti din filme si romane SF, va rog.


da mie chiar imi place star treku cry3.gif
picard FTW!!!!
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 12 2007 09:31am
Quote (MrDjBthu @ Wed, Dec 12 2007, 03:15pm)
da mie chiar imi place star treku cry3.gif
picard FTW!!!!


ala zici ca e base smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll