Quote (GriffonsEye @ Sun, Dec 9 2007, 01:41am)
dute-n spanac ca stiu nu mai imi fa in ciuda ca ai o masina de femei xD
corsa e masina d femei?
n-as zice..adik o fii ea mai mica asa..si io unu nu incap ok in ea..dar nu mai exista "masini de femei"
soferul conteaza mai mult k masina

parerea mea..dak ii dau un bugaty d 1001 CP unui inceator sau unuia care nu prea are pasiunea sofatului..c face cu el? merge mai ceva k o femeie..
in schimb da-i un beetle unei femei pasionate..urca-te in dreapta si garantez ... k vezi seria TAXI cu alti ochii

/e : uite aici..simplu si elegant :
http://www.opelgtt.ro/newsite/index_corsa.html This post was edited by Arx_X on Dec 9 2007 03:26am