Quote (JoGaBonit0 @ Mon, Dec 3 2007, 01:24am)
italy > you
u ..meri la pizza ta si la spaghetele tale bolognese..lasa-ne in pace
Quote (MrDjBthu @ Tue, Dec 4 2007, 04:29pm)
si cred ca ne si calificam...sau poate nu....
a se observa ca am corectat rezultatele colegului de secta cosmin

COLEG D SECTA ZICE..ME LUV'S U RAZVAN

eu zic k ne calificam..si facem o campanie super