d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Euro 2008 > Grupa Noastra
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,645
Joined: Oct 20 2004
Gold: 11,397.52
Dec 3 2007 11:15am
nu mi frica de nici unu din grupa asta.
cred ca reusim printre primi 2 si jucam mai departe.
noi nu avem nimic de pierdut,da italia si franza au amandoi,ca a fost finalistii.
si sa nu uitam,ca avem si noi echipa buna.suntem an stare sa batem toti.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 3 2007 11:46am
Quote (Nagash- @ Mon, Dec 3 2007, 07:15pm)
nu mi frica de nici unu din grupa asta.
cred ca reusim printre primi 2 si jucam mai departe.
noi nu avem nimic de pierdut,da  italia si franza au amandoi,ca a fost finalistii.
si sa nu uitam,ca avem si noi echipa buna.suntem an stare sa batem toti.


hug.gif bier.gif

biggrin.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 4 2007 02:28am
3 puncte maxim
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 4 2007 03:07am
franta - romania 3-0
italia - romania 3-1
olanda - romania 2-0

sper sa ma insel, dar alte rezultate nu vad atm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 4 2007 08:29am
Quote (mmc01 @ Tue, 4 Dec 2007, 11:07)

franta - romania 1-2
italia - romania 2-0
olanda - romania 1-1

sper sa ma insel, dar alte rezultate nu vad atm


si cred ca ne si calificam...sau poate nu....
a se observa ca am corectat rezultatele colegului de secta cosmin biggrin.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 4 2007 08:42am
italienii au bulan,francezii sunt geniali iar olandezii sunt brazilia europei...asa ca: "poligon de tragere" cum era un titlu de ziar
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 4 2007 01:26pm
Quote (JoGaBonit0 @ Mon, Dec 3 2007, 01:24am)
italy > you


u ..meri la pizza ta si la spaghetele tale bolognese..lasa-ne in pace

Quote (MrDjBthu @ Tue, Dec 4 2007, 04:29pm)
si cred ca ne si calificam...sau poate nu....
a se observa ca am corectat rezultatele colegului de secta cosmin biggrin.gif


COLEG D SECTA ZICE..ME LUV'S U RAZVAN rofl.gif

eu zic k ne calificam..si facem o campanie super
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 5 2007 01:54am
johny, esti optimist ca si gazeta sporturilor smile.gif
dar m-as mira sa ne calificam
inainte cu o saptamana de tragere, chiar le spuneam colegilor 'cum ar fi sa cadem cu franta, italia si olanda' acum ma injura toti biggrin.gif
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 5 2007 03:27am
din pacate avem sanse minime sa trecem de grupe sad.gif ca Steaua in Liga huh.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 5 2007 09:45am
Quote (mmc01 @ Wed, Dec 5 2007, 09:54am)
johny, esti optimist ca si gazeta sporturilor smile.gif
dar m-as mira sa ne calificam
inainte cu o saptamana de tragere, chiar le spuneam colegilor 'cum ar fi sa cadem cu franta, italia si olanda' acum ma injura toti biggrin.gif


dak t aude mitica d la liga..te-ai ars..
c faci ? tragi la titlul sau d oracol? rofl.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll