Quote (RO_Byron @ Thu, 6 Dec 2007, 12:08)
+1
mie nu-mi place sa beau...pur si simplu beau........asta se intampla dupa multi ani de antrenament

.Cred ca a venit timpul sa trec la "antrenorat'.
Experienta George, experienta

- sigur e timpul sa "antrenezi"
ideea e sa bei cu prietenii altfel n-are nici un haz actiunea
This post was edited by Serj_Tankian on Dec 6 2007 03:21am