Cam tarziu....dar e vb aia mai bine mai tarziu decat nici o data!
La Muti Ani! tuturor romanilor de peste tot
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Dec 2 2007, 10:42pm)
lol ?! mare kkt 1 decembrie... si dak primesc si dak nu tot aia e ce te simti mai atragator castigi la loto sau ai descoperit peste noapte iubirea?

)
suxxx -.-
cat despre tine mi-e rusine .... oameni ca tine fac Romania de tot kkt-ul