d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > La Multi Ani Romania
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 2 2007 08:31am
Cu intarziere, ce-i drept, dar La Multi Ani, Romania si romanilor.

Quote (DyCa4EveR @ Sat, Dec 1 2007, 11:06pm)
mare rahat 1 decembrie dc sarbatorim ziua asta si asha nu primim nik sau ... e o zi k oricare alta  huh.gif

esti degeaba.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 2 2007 02:42pm
Quote (Taiko @ Sun, Dec 2 2007, 04:31pm)
Cu intarziere, ce-i drept, dar La Multi Ani, Romania si romanilor.


esti degeaba.


lol ?! mare kkt 1 decembrie... si dak primesc si dak nu tot aia e ce te simti mai atragator castigi la loto sau ai descoperit peste noapte iubirea? smile.gif)

suxxx -.-
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Dec 2 2007 11:12pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Dec 2 2007, 08:42pm)
lol ?! mare kkt 1 decembrie... si dak primesc si dak nu tot aia e ce te simti mai atragator castigi la loto sau ai descoperit peste noapte iubirea? smile.gif)

suxxx -.-


E bine ca ne batem joc si de ziua Romaniei.....tot inainte cum s-ar zice...
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 3 2007 01:37am
Quote (DyCa4EveR @ Sun, 2 Dec 2007, 23:42)
lol ?! mare kkt 1 decembrie... si dak primesc si dak nu tot aia e ce te simti mai atragator castigi la loto sau ai descoperit peste noapte iubirea? smile.gif)

suxxx -.-


vai de capu' tau.....
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Dec 3 2007 02:41am
Cam tarziu....dar e vb aia mai bine mai tarziu decat nici o data!

La Muti Ani! tuturor romanilor de peste tot

Quote (DyCa4EveR @ Sun, Dec 2 2007, 10:42pm)
lol ?! mare kkt 1 decembrie... si dak primesc si dak nu tot aia e ce te simti mai atragator castigi la loto sau ai descoperit peste noapte iubirea? smile.gif)

suxxx -.-


cat despre tine mi-e rusine .... oameni ca tine fac Romania de tot kkt-ul
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 3 2007 02:44am
si mie imi e rusine de mn k sunt roman si ne vb toata europa de rau...
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 3 2007 03:57am
so, asta-i un motiv sa-ti fie rusine ca esti roman?
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 07:56am

romania vs italia
romania vs frantza
romania vs olanda, sa le-o mai tragem odata
consumul de bere 1000% sa ne pisam pe germania
excursii in elvetzia si austria
50% din populatia spaniei se uita la meciurile romaniei

mai are cineva vreo sugestie ?

do you feel lucky ?
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Dec 3 2007 08:43am
Nu v-ati pozat mah cu bradu? laugh.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 3 2007 09:50am
Quote (Rusu @ Mon, Dec 3 2007, 04:43pm)
Nu v-ati pozat mah cu bradu? laugh.gif


hahahaha. bradu pacii. care are o poza cu el s-o posteze ca nu l-am vazut pana amu . si mai bine +1 decat sa search pe google biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll