Quote (b1dani @ Sat, Dec 8 2007, 12:32pm)
de ce ? , pt ca Fara romania nu se inventau multe.. !
cum ar fii..prostia si furtul?
ma rog aste-s negativele care mi-au venit acum in minte
totusi sa nu uitam d cate ori le-am dat-o la nas turcilor sa nu atace "crestinatatea" ..si cu c ne-am ales din partea crestinatatii? cu multa..M>U>E
asta e..tot continentu tre sa aiba un fraier..
nu noi ne bucuram d UE..astia se bucura k d acum ne pot suje d resurse mai ceva k pana acum...
iubesc Romania..nu majoritatea locuitorilor sai..din pacate 60% din populatie sucks BIGTIME