d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Sa Fugarim Niste Pui ... > Sa Ne Plictisim Dara.
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 190
Joined: Nov 26 2007
Gold: 0.00
Nov 29 2007 04:18am
Quote (the_rest @ Wed, Nov 28 2007, 08:51am)
Este parerea mea ca fiecare are exact atatia bani cati are nevoie, problema este cum ii foloseste.
SuperChampion vrei niste pietricele ? trebe sa le arunc ca nu mai prea imi trebe. Tot fg-u tau pentru multe pietricele ?


dp ce ca de abia am si eu ceva gold , si pe ala vrei sa mi-l iei biggrin.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 29 2007 12:10pm
ahahaha baal lol biggrin.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 1 2007 02:26pm
Quote (Arx_X @ Wed, Nov 28 2007, 09:18pm)
ok ok ..rest..da ai uitat k noi 2 am facut faza cu puii ..si am ajuns cu AL MEU la blood raven...
si te-ai ofticat..si ai zis k..niciodata nu stii al cui pui l-ai dus acolo..io crek era puiu lu akara..k prea s-o plans dupa wink.gif


hai ca spun.
idea era ca puiul meu se pierde.
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 8 2007 05:10am
xD
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 11 2007 02:15pm

joaca cineva ?
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 11 2007 02:28pm
Quote (the_rest @ Tue, Dec 11 2007, 08:15pm)
joaca cineva ?


biggrin.gif
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 12 2007 09:53am
Quote (the_rest @ Tue, Dec 11 2007, 08:15pm)
joaca cineva ?


lol smile.gif
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Dec 13 2007 01:13am
ce topic tâmpit! ceva mai interesant nu găseai, decât faza cu puii?!? din 2 - una: copil sau retardat.
şi eu stau şi citesc topicuri tâmpite, sperând ca e ceva interesant! ptiu!
e/ la ora 9 dimineaţa!

This post was edited by RO_Marci on Dec 13 2007 01:13am
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 13 2007 02:19am
Quote (RO_Marci @ Thu, Dec 13 2007, 07:13am)
ce topic tâmpit! ceva mai interesant nu găseai, decât faza cu puii?!? din 2 - una: copil sau retardat.
şi eu stau şi citesc topicuri tâmpite, sperând ca e ceva interesant! ptiu!
e/ la ora 9 dimineaţa!


voi fii solidar cu tine si iti voi impartasi suferinta laugh.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 17 2007 11:03am
nu t poti kk p dorinta omului nu? biggrin.gif



btw..a fost ceva mai greu k puiu se sperie si d monsters..si la lvl 3-4 cat avea soarca d hc.. tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll