Quote (the_rest @ Wed, Nov 28 2007, 08:51am)
Este parerea mea ca fiecare are exact atatia bani cati are nevoie, problema este cum ii foloseste.
SuperChampion vrei niste pietricele ? trebe sa le arunc ca nu mai prea imi trebe. Tot fg-u tau pentru multe pietricele ?
dp ce ca de abia am si eu ceva gold , si pe ala vrei sa mi-l iei