Quote (DanyTheDog @ Mon, 26 Nov 2007, 15:31)
Gata am terminato cu Diablo2...dar de data asta de tot

Vreau sa multumesc celor care mau ajutat pana acuma.
In special vreau sa multumesc lui
Andrei care ma ajutat si in Real Life

Pe Jsp voi mai ramane ca mai is unele lucruri de facut

Stima si Respect Dany
dany noi cred ca neam inteles bine...oricum...succes in ceea ce vrei sa faci si te asteptam oricand