d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nene Flo, Ce Patisi???
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 26 2007 03:36am
ehhh>>am asteptat daca o sa observe cineva ceva..

daca ziceam eu ca unii fac MEREU spam>>eram asaltat cred...

asa ca, am facut eu ( e drept o pagina 8) ) si am asteptat sa vad reactiile.

La mine se poate sari la ceafa , ofc >> rolleyes.gif

Dar, ca de obicei, nimeni nu s-a prins ce s-a intamplat...

fara suparare>>va repeziti la ceafa dragi amici dar nu cititi...

primul aspect era, special facut, mai mult decat evident.
Toti l-au obsevat. Am dat 80 / 20 ca il veti remarca, in pariul cu mine... ( am castigat ofc )
Dar, aspectul important, special facut, nu l-a remarcat nimeni..inca

Am dat 95 / 5 ca nu il veti remarca din prima, in pariul cu mine...

ehh am castigat.

Acum, dupa ce stiti ca nu e simplu, sa va vad ...

succes

FLO biggrin.gif

ps. ma mir ca unii isi mai inchipuie despre mine ca ma pot preface in felul meu de a fi...dupa 2 ani +...oricine are scapari
dar, eu sunt asa...asa ca nu pot avea scapari wink.gif

pps pt Razvan special >> mai tii minte topicul cu 2 ani?>>erai gata sa te superi ca dau dodge...8)

This post was edited by FLOKING24 on Nov 26 2007 03:40am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 26 2007 04:41am
ok, deci care a fost scopul exact ???
nu de alta dar felul in care faceai spam si asa , eu ma gandeam ca ai fost keylogged si ti-a luat cineva contu. cum s-a intamplat cu contu " maceac " care a fost si losered parca intre timp.
si de aia am si facut topicul.
nu ca se trag de urechi ca de ce faci spam...
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 26 2007 01:13pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, 26 Nov 2007, 12:41)
ok, deci care a fost scopul exact ???
nu de alta dar felul in
care faceai spam si asa , eu ma gandeam ca ai fost keylogged si ti-a
luat cineva contu. cum s-a intamplat cu contu " maceac " care a fost si
losered parca intre timp.
si de aia am si facut topicul.
nu ca se trag de urechi ca de ce faci spam...


pai astept ca toti care au postat ci vouch>>si double vouch ( prietenii stiu ) sa
gaseasca motivul si sa il posteze>>sau faceau doar spam si + 1 ??

sa va vad.

Dupa ce posteaza toti parerea lor ( toti cei care au postat ... ) o sa spun care a ghicit sau..ce a fost de fapt

success

FLO 8)
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 26 2007 03:23pm
Quote (FLOKING24 @ Mon, 26 Nov 2007, 21:13)
pai astept ca toti care au postat ci vouch>>si double vouch ( prietenii stiu ) sa
gaseasca motivul si sa il posteze>>sau faceau doar spam si + 1 ??

sa va vad.

Dupa ce posteaza toti parerea lor ( toti cei care au postat ... ) o sa spun care a ghicit sau..ce a fost de fapt

success

FLO 8)


nene, da ce e cu toate puzzle-urile astea ale tale ???
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 26 2007 04:47pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, 26 Nov 2007, 23:23)
nene, da ce e cu toate puzzle-urile astea ale tale ???


nu e amuzant?

e simplu sa zica cativa ca fac spamm asa de repede..dar unii care au scris sa gaseasca si un raspuns
inainte de a arunca cu pietricica e mai greu?

ia sa stea sa gandeasca putin>>pariu ca nu doare
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll