Quote (MrDjBthu @ Sat, Nov 24 2007, 01:39pm)
pai oricum nu zisese nimeni de ele ^^
mda..READ

Quote (RO_Byron @ Sat, Nov 24 2007, 09:58am)
poate asa ne cunostem mai bine si nu e mare lucru,un spritz si o friptura si nici nu mai facem bataturi la degete.putem sa luam si fetele cu noi sa mai auda si ele ceva in afara de diablo.cand se poate...inainte sau dupa sarbatori!!!