d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ziceti De O Intalnire De Sfarsit De An?!! > Macar Cei Din Bucuresti
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 24 2007 06:28am
Quote (RO_Byron @ Sat, Nov 24 2007, 12:00pm)
ai aparut:)))))))
pai stabilim si le lasam acasa care-i problema...sau le facem tele pana acasa


asa asa..facem un TP ..si le zicem sa mearga la o cafea cu Asheara si Akara..si Charsi ..si cine mai vor ele..sa se plimbe putin biggrin.gif

mi-a placut bil ..fetE ..nu un ..ci ..gramada..navalea peste toti cu haremu rofl.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 24 2007 07:39am
Quote (bilstan @ Sat, 24 Nov 2007, 13:55)
io vin fara fete....o friptura un sprit de vara...orice..


pai oricum nu zisese nimeni de ele ^^
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 24 2007 08:53am
Quote (MrDjBthu @ Sat, Nov 24 2007, 01:39pm)
pai oricum nu zisese nimeni de ele ^^


mda..READ rofl.gif

Quote (RO_Byron @ Sat, Nov 24 2007, 09:58am)
poate asa ne cunostem mai bine si nu e mare lucru,un spritz si o friptura si nici nu mai facem bataturi la degete.putem sa luam si fetele cu noi sa mai auda si ele ceva in afara de diablo.cand se poate...inainte sau dupa sarbatori!!!


wink.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Nov 24 2007 09:51am
arx_x la bil era vb de sotie si fetita....oricum prin fete inteleg sotii sau iubite
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 24 2007 10:19am
Quote (RO_Byron @ Sat, Nov 24 2007, 03:51pm)
arx_x la bil era vb de sotie si fetita....oricum prin fete inteleg sotii sau iubite


nici eu nu ma refeream la altceva...poat ..iubita sau amica mai apropiata..omg la c te-ai gandit? ohmy.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 24 2007 10:20am
lol , nu vazusem bucata aia de la byron blush.gif
hehe smile.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Nov 25 2007 12:27pm
io chiar daca nu o iau pe a mea vine sa ma recupereze wink.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 25 2007 05:19pm
io ma vad cu ProAccA zilnic , cu voi nu pot caci sunteti sudisti XD:P
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Nov 26 2007 01:30am
Lasa ca va aduc eu fete la toti sami ziceti ce varsta aveti sa stiu ce iau dupa mine smile.gif)
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 26 2007 06:14am
Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, Nov 26 2007, 07:30am)
Lasa ca va aduc eu fete la toti sami ziceti ce varsta aveti sa stiu ce iau dupa mine smile.gif)


pai adu intre 18-19 ani....virsta noastra nu e relevanta
Go Back To Romanian Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll