d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Tog Are Forum > :d
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 24 2007 06:33am
Quote (MrDjBthu @ Fri, Nov 23 2007, 11:51pm)
lol
h3h3h3hh33


adik..u postezi si apoi razi d c ai scos? ..acum e randul meu sa rad..p bune
ToG nu tre sa plateasca p nimeni ..omg... ar trebui sa fie fee d 89036348609324763478k fg..doar asa k sa nu paot intra Tibi cu cei 100k + devil.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 24 2007 07:37am
Quote (Arx_X @ Sat, 24 Nov 2007, 14:33)
adik..u postezi si apoi razi d c ai scos? ..acum e randul meu sa rad..p bune
ToG nu tre sa plateasca p nimeni ..omg... ar trebui sa fie fee d 89036348609324763478k fg..doar asa k sa nu paot intra Tibi cu cei 100k + devil.gif


pai nu vezi umorul. in primul rand tibi nu e in tog si in al doilea rand e zgarcit cand e vorba sa dea din fgul lui laugh.gif
ala era shmenu tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 24 2007 08:57am
Quote (MrDjBthu @ Sat, Nov 24 2007, 01:37pm)
pai nu vezi umorul. in primul rand tibi nu e in tog si in al doilea rand e zgarcit cand e vorba sa dea din fgul lui laugh.gif
ala era shmenu tongue.gif


stiu k nu e in ToG ..faza asta am retinut-o ..dar ar fii fost mai haios sa ma lasi p mine sa zic partea cu "lol heheheh" ..suna altfel biggrin.gif
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 25 2007 03:23am
am o mica intrebare...

de ce mai trebuia e-mailul??

nu era suficient sa ne inscriem de aici? eventual cu un pm?
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 25 2007 03:30am
Quote (FLOKING24 @ Sun, Nov 25 2007, 11:23am)
am o mica intrebare...

de ce mai trebuia e-mailul??

nu era suficient sa ne inscriem de aici?  eventual cu un pm?


k sa ife..mai jmeker biggrin.gif
pai cam asa se procedeaza..nu fii zgarcit la adrese d mail tongue.gif
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 25 2007 03:34am
Quote (Arx_X @ Sun, 25 Nov 2007, 11:30)
k sa ife..mai jmeker biggrin.gif
pai cam asa se procedeaza..nu fii zgarcit la adrese d mail tongue.gif


intrebam pe cine stie>.nu pe cine banuieste... 8)
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 25 2007 04:45am
Quote (FLOKING24 @ Sun, Nov 25 2007, 11:34am)
intrebam pe cine stie>.nu pe cine banuieste... 8)


mda..ironic , acid....la menstruatie rofl.gif
Banned
Posts: 1,317
Joined: Jun 29 2007
Gold: 132.91
Jan 12 2008 07:18pm
Quote (MrDjBthu @ Sat, 24 Nov 2007, 12:51)
lol
h3h3h3hh33


Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 13 2008 04:49am
Quote (Arx_X @ Fri, 23 Nov 2007, 23:50)
nu inseamna -1 user ..nu scapa jsp asa usor de no1 spammer roman d aici...tineti-va bine k Dan sparge topurile..fara nevasta o sa distrug forumurile si jsp-ul rofl.gif


smile.gif)
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll