Quote (Arx_X @ Sat, 24 Nov 2007, 14:33)
adik..u postezi si apoi razi d c ai scos? ..acum e randul meu sa rad..p bune
ToG nu tre sa plateasca p nimeni ..omg... ar trebui sa fie fee d 89036348609324763478k fg..doar asa k sa nu paot intra Tibi cu cei 100k +

pai nu vezi umorul. in primul rand tibi nu e in tog si in al doilea rand e zgarcit cand e vorba sa dea din fgul lui

ala era shmenu