d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Hc Here I Come !!!! > Rusu Here :p
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 21 2007 05:20pm
Quote (Nagash- @ Thu, 22 Nov 2007, 01:14)
bah,lasa asta cu hc
hc e pt nuubs,toti care nu reausesc sa fie buni la sc,sa muta la hc sa aiba gura
stai tu cu noi la sc^^


cred ca e invers ^^
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 21 2007 05:32pm
Quote (MrDjBthu @ Wed, Nov 21 2007, 11:20pm)
cred ca e invers ^^


dap si io cred la fel
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Nov 21 2007 05:50pm
pe soft am 3 chars destul de bune .. asa ca nu am las ca nu am reusit pe soft .. sper sa reusesc si pe hc ...
Oricum pe sc am murit cu java mea de max 3 ori !!
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 21 2007 05:52pm
o sa te ajut eu cu rush - *serj- sau *serj_tankian2
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Nov 21 2007 06:18pm
Quote (Serj_Tankian @ Wed, Nov 21 2007, 11:52pm)
o sa te ajut eu cu rush - *serj- sau *serj_tankian2


ok .. merci frumos serj biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 21 2007 07:37pm
hahahah a murit =))
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Nov 22 2007 12:36am
Quote (MrDjBthu @ Thu, Nov 22 2007, 01:46am)
baga-te la jocuri de enchant si lasa rushu, ca dupa aia nu ai ce sa omori pe dificultati mai mari. si vine un rakaniciu si iti sparge capul.


adică ce-s jocurile de enchant?

Quote (DanyTheDog @ Thu, Nov 22 2007, 02:06am)
rusule it doresc bafta multa! si un lvl 99!
dar ai grija ca sunt si cativa romani care dau PK au incercat si mie dar nu a mers ... biggrin.gif


PK=?

Nu vi se pare ca ar trebui sa facem o secţiune numita "Dicţionar"?!? Eu zic ca ar fi benefică. Cel puţin pentru unii ca mine, mai "virgini". wurf.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 22 2007 01:40am
Topicurile astea se incadreaza la capitolu` :

Am tras un part. Aplaudati.

no1 rusu
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 22 2007 02:15am
Quote (B4al @ Thu, 22 Nov 2007, 09:40)
Topicurile astea se incadreaza la capitolu` :

Am tras un part. Aplaudati.

no1 rusu


no rage mengs tongue.gif
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 22 2007 04:06am
Quote (Serj_Tankian @ Thu, 22 Nov 2007, 01:52)
o sa te ajut eu cu rush - *serj- sau *serj_tankian2


ehh>>asa se vede cam cine e pe aici sa dea o mana de ajutor...frumos

FLO thumbsup.gif

poate mai invata si altii cum se face ?? unsure.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll