Quote (bilstan @ Tue, Nov 20 2007, 08:25pm)
pfff om fi tigani...cre ca daia..
Tigani?!? Imi amintesti de ultimul meci cu bulgarii cand ne faceau tigani (si pe buna dreptate, avand in vedere ca romanii se bateau intre ei ca prostii; romani de cacat!) si de Stoicicov cand zicea ca noi mergeam cu bicicletele cand el mergea cu mercedesul!
Eu chiar simt nevoia de 1 subforum in romana... Pacat ca inca nu-l putem avea!