d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Sa Avem Un Trade Market Romania Aici > Sa Putem Face Trade Si Aici Intre Noi
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Nov 21 2007 12:49am
Quote (bilstan @ Tue, Nov 20 2007, 08:25pm)
pfff  om fi tigani...cre ca daia..


Tigani?!? Imi amintesti de ultimul meci cu bulgarii cand ne faceau tigani (si pe buna dreptate, avand in vedere ca romanii se bateau intre ei ca prostii; romani de cacat!) si de Stoicicov cand zicea ca noi mergeam cu bicicletele cand el mergea cu mercedesul! bangin.gif rifle.gif baby.gif

Eu chiar simt nevoia de 1 subforum in romana... Pacat ca inca nu-l putem avea!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 21 2007 01:12am
ce kkt e ratatu ala de bulgar amarat k el se juca cu puta in praf k noi aveam bicileta smile.gif) vine la noi in tara si se crede zmeu cu ziaristi nostri ce pardaf icon_argue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 21 2007 03:50am
sa nu uitam si d "radacinile " noastre..MAMALIGHII rofl.gif ..cum sa nu iubesti asa un om? laugh.gif
sau..c sa mai zicem d italieni..care ne au la inima din c in c mai mult...f tare frate..f tare
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 25 2007 03:30am
Quote (Arx_X @ Wed, 21 Nov 2007, 11:50)
sa nu uitam si d "radacinile " noastre..MAMALIGHII  rofl.gif ..cum sa nu iubesti asa un om? laugh.gif
sau..c sa mai zicem d italieni..care ne au la inima din c in c mai mult...f tare frate..f tare


ehh..istoria e grea....din ~ sec XVII am inceput cu mamaliga..asa ca ..pana la radacini mai e drum lung...

mai cautati, mai cautati 8)
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll