d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Si Eu Cu Cine Votez???
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 19 2007 10:31am
Quote (bilstan @ Mon, 19 Nov 2007, 15:51)
toti ma cam scot din sarite cred ca votez cu Laslo tokes......tesic igem....atita cunosc in pasareascalor...


nici in gluma sa nu zici ca votezi cu bozgoru ala mai nene, nu a fost haios :S
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Nov 19 2007 10:36am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Nov 19 2007, 06:31pm)
nici in gluma sa nu zici ca votezi cu bozgoru ala mai nene, nu a fost haios :S


vouch
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Nov 20 2007 02:07am
ohmy.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 03:31am
deja au inceput in Cj sa puna p stalpi si p und mai pot indicatoare..catre sectia d votare..cutare...
o sa vedem c iese rofl.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 20 2007 06:41am
Votul uninominal nu va schimba multe lucruri DACA oamenii nu vor sti pentru ce voteaza.
Cand spun ce ma refer la ce vor sa faca prietenii nostri care sunt votati pe perioada in care sunt alesi.
Atata timp "publicitatea decide cine 4 ani ucide minti lucide" vorba cantecului, atunci Romania isi merita soarta.
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 20 2007 10:47am
Quote (MrDjBthu @ Sun, 18 Nov 2007, 14:30)
Indraznesc sa incep cu aceasta deja celebra replica, pt a va cere parerea, sau a va intreba mai bine zis, cu cine veti vota duminica viitoare la alegeri.
Inca sunt nehotarat, dar probabil trebe sa le vad fetele pe hartia aia.
Apropo, stie cineva cine candideaza ? Asa niste nume mai mari...


Votez M.A.M.I.

Vouch me now.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 20 2007 10:58am
Quote (B4al @ Tue, 20 Nov 2007, 18:47)
Votez M.A.M.I.

Vouch me now.


i vouch!!!

cine ????
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 20 2007 11:26am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Nov 19 2007, 04:31pm)
nici in gluma sa nu zici ca votezi cu bozgoru ala mai nene, nu a fost haios :S


asa e dar bozgoru ala e in istoria Romaniei....asta e nu avem ce face in rest ai dreptate a fost ruseasca gluma
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 11:49am
Quote (Serj_Tankian @ Tue, Nov 20 2007, 12:41pm)
Votul uninominal nu va schimba multe lucruri DACA oamenii nu vor sti pentru ce voteaza.
Cand spun ce ma refer la ce vor sa faca prietenii nostri care sunt votati pe perioada in care sunt alesi.
Atata timp "publicitatea decide cine 4 ani ucide minti lucide" vorba cantecului, atunci Romania isi merita soarta.


k bine zici stimabile concetatene...fck u Romania rofl.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 20 2007 12:25pm
da becali ce are? headscratch.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Nov 20 2007 12:26pm
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll