Quote (MrDjBthu @ Sun, 18 Nov 2007, 14:30)
Indraznesc sa incep cu aceasta deja celebra replica, pt a va cere parerea, sau a va intreba mai bine zis, cu cine veti vota duminica viitoare la alegeri.
Inca sunt nehotarat, dar probabil trebe sa le vad fetele pe hartia aia.
Apropo, stie cineva cine candideaza ? Asa niste nume mai mari...
Votez M.A.M.I.
Vouch me now.