d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Mie Nu Imi Plac Duperii/ Tie ? > Eu Nu Inteleg Pe Astia
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 17 2007 02:20pm
da rusule wink.gif u cum crezi k vand astia de pe siturile astea gen d2.legit.com ....

da cele cumparate de la ei nu dispar wink.gif ei dupeaza rune si le cubeaza asha pt cei kre nu stiu d-lol.gif
sunt multi kre cumpara.. se gandesc asha krek smile.gif : ma eu sunt cel mai praf de la diablo ia sami iau eu niste iteme bune ..
se duce pe site le comanda si dupaia zice dai un ban da stai in fata
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 17 2007 10:52pm
Quote (DyCa4EveR @ Sat, Nov 17 2007, 07:44pm)
1.imi plac duperi | doar cei kre fac rune si dupaia le cubeaza
2.ia gandestete sa dai 65 de fg pe un hr sau sa dai 10...
3.fara ei battle net nu ar fi asha frumos wink.gif


tot as prefera fara ei...
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 18 2007 01:55am
Quote (bilstan @ Sun, Nov 18 2007, 04:52am)
tot as prefera fara ei...


si eu ^^ da doar de aia kre dupeaza rune .. le lasa asha si le dau pe jsp sau bn... asta is not fair ar trebui sa le dea cartonasu rosu

in rest.. cu aia kre le dupeaza si cubeaza sunt 100% de acord..

This post was edited by DyCa4EveR on Nov 18 2007 01:56am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 18 2007 11:04am
Quote (DyCa4EveR @ Sat, Nov 17 2007, 07:44pm)
1.imi plac duperi | doar cei kre fac rune si dupaia le cubeaza
2.ia gandestete sa dai 65 de fg pe un hr sau sa dai 10...
3.fara ei battle net nu ar fi asha frumos wink.gif


aici greseti dragul unchiesului....
fara ei BNETU ar fii utopic...nu ar mai avea tot copilu ratat..care p jsp e schemer rofl.gif perf eni , forty & so on..ar fii fiecare dupa cat se dedica si gandeste..nu dupa cat d incorect e...
sincer..numai romanii puteau inventa si dupe methods..k noi suntem asa lenesi... sad.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 18 2007 12:04pm
Quote
sincer..numai romanii puteau inventa si dupe methods..k noi suntem asa lenesi...

aci ai dreptate :|
pe mn ma enerveaza aia kre cer moka gen : moka plz mila sunt la inceput ... nu asta e problema da insista prea mult ^ ^ eu knd am inceput am cerut ceva mi sa dat gold smile.gif) 10000 gold (game gold) si mam multumit ^^

This post was edited by DyCa4EveR on Nov 18 2007 12:04pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 18 2007 12:13pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Nov 18 2007, 06:04pm)
aci ai dreptate :|
pe mn ma enerveaza aia kre cer moka gen : moka plz mila sunt la inceput ... nu asta e problema da insista prea mult ^ ^ eu knd am inceput am cerut ceva mi sa dat gold smile.gif) 10000 gold (game gold) si mam multumit ^^


si io..am primit un nokozan..moama c fericit eram..k era un necunoscut smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 18 2007 12:30pm
off topic--> eu prima oara imi puneam nume dalea de noobi : pokemon_boss ....
knd mia dat un preten runa lem eram in al 9 lea cer creadeam k runele sunt de la el la lem biggrin.gif
deja imi faceam planuri imi iau o armura daia jkera skin un vicerantus sau cum peleme se cheama ... etc ^^ smile.gif)
akm fara gluma toti am fost noobi odata am invatat pe parcurs
akm mai si trb sa stii km se fac runele.. dak ceri mok pt ati fi tie bine nu rezolvi nik dak ceri sa faci ceva pe parcurs, mere(mf)
on topic-->duperi sunt inima bn'ului

This post was edited by DyCa4EveR on Nov 18 2007 12:30pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 18 2007 12:32pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Nov 18 2007, 06:30pm)
off topic--> eu prima oara imi puneam nume dalea de noobi : pokemon_boss    ....
knd mia dat un preten runa lem eram in al 9 lea cer creadeam k runele sunt de la el la hel biggrin.gif
deja imi faceam planuri imi iau o armura daia jkera skin un vicerantus sau cum peleme se cheama ... etc ^^ smile.gif)
akm fara  gluma toti am fost noobi odata am invatat pe parcurs
akm mai si trb sa stii km se fac runele.. dak ceri mok pt ati fi tie bine nu rezolvi nik dak ceri sa faci ceva pe parcurs, mere(mf)
on topic-->duperi sunt inima bn'ului


d asta nu mai are Bnetu' farmec si inima wink.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 18 2007 12:36pm
eu nam dupat, nu dupez, nu voi dupa
nam scammat , nu scammez, nu voi scama
mf&bot rullz wink.gif
gata topic asta e inchis pt mn dry.gif
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2007 02:56pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Nov 18 2007, 06:36pm)
eu nam dupat, nu dupez, nu voi dupa
nam scammat , nu scammez, nu voi scama
mf&bot rullz wink.gif
gata topic asta e inchis pt mn dry.gif


aham smile.gif
daca vei gasi ceva rare valoros vreodata sami dai un pm smile.gif

'Si mie imi plac duperii',dar oricum nu ii inteleg. ca is si zgarciti smile.gif)
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll