Quote (belikeme @ Tue, 13 Nov 2007, 18:37)
trebue sa te propuna unu tare din guild( cred nu sant sigura) si mai incolo se voteaza~~
right?
nu mamica. n`are treaba
Tre` sa te propuna un Trade Moderator.
Care in cazu` ideal ar trebui sa te vada zilnic la trade.
teoretic, practic cunosc persoane din 2003 ce fac asta, and no tag -.-
Cum tu esti fomeie, nu tre` sa te intrii la ei in guild, doar sa fii mai draguta cu ei in pm`uri. Chestiuni de finete. Parere personala