d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Looool Am Luat Locked > :|
Prev12
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 13 2007 05:49am
da...tre sa fi un retard in stadiu cel mai avansat sa faci asa si apoi sa t lauzi..e k si cum te-ai lauda k .... stra-stra bunicul p care nu l-ai cunoscut si d care nu stiai k exista ti-a lasat mostenire un yacht ..da u ai rau d mare si ... intelegeti voi.

cum zicea cineva mai sus..nu cred k e roman p aici care sa isi faca stripping (pt ciobanu sef cu schemer tag..inseamna sa-ti iei venele) pt 10-13 fg cat zici u...

si da Razvan ..ai avut dreptate .. d asta esti u stanashu shef in secta nu? laugh.gif


frate..cu asta te-ai facut d kko p aici...mai mult succes p viitor wink.gif
no hard feelings da ...acum esti un butt in ochii tuturor (u ..nu posesorul initial al contului)
Banned
Posts: 76
Joined: Feb 27 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 13 2007 11:14am
Quote (maceac @ Mon, Nov 12 2007, 07:53pm)
ce bine ca am hr's cumparate :| phuu bine ca nu mi-au inchis fg-ul

cat desprea arx ... data viitoare numai avea incredere

nici nu e contu meu ... l-am gasit pe un site cu parola de unu ca se lasa plm asa ca . te-ai ars tziai da 13 fg inapoi da numai am

si de flory 5 fg nu mori ms ... mi-au ajutat la topicuri cu bold biggrin.gif
cya

ps ce fomeie =))


ce noob esti tu
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Nov 17 2007 09:01am
pacat ca nu se mai face armata...erai abonat la sch2(planton)
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 17 2007 10:30am
Quote (ROCKY_LOD @ Tue, Nov 13 2007, 05:14pm)
ce noob esti tu


omg ride ciob de oala sparta
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Nov 19 2007 03:53pm
Prost sa fii, prosti sa gasesti wink.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 03:54am
Quote (alexrop @ Mon, Nov 19 2007, 09:53pm)
Prost sa fii, prosti sa gasesti wink.gif


o da..fa aluzii..doar asa t pot pune untr-un loc cald..in inima mea wub.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Nov 20 2007 04:13am
Mă, eu nu știu, dar întotdeauna am fost de acord cu ce zice Bil. ohmy.gif

Tine-o tot așa ! Respectele mele domnule ! tongue.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 23 2007 07:41pm
Quote (bilstan @ Sat, Nov 17 2007, 04:30pm)
omg  ride ciob de oala sparta


=))
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 23 2007 08:05pm
apoi dik mah facetzi de rusine site-ul asta bah tongue.gif

daka ar sti Njaguar limba romana,ar fi bai smile.gif)


hai mah baietzi lasativa de diablo daka nu stiti sa jucati fair... smile.gif

este doar un SFAT!
Retired Moderator
Posts: 25,298
Joined: Aug 23 2006
Gold: 8,263.60
Trader: Trusted
Nov 23 2007 08:25pm
Accountu este loserd si nene maceac numai a fost online de 10 zile.
Este pacat ca avem mai multe topicuri cu "u am luat locked etc" cat threaduri despre ceva bun.

Osa inchid topicu asta.

Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll