da...tre sa fi un retard in stadiu cel mai avansat sa faci asa si apoi sa t lauzi..e k si cum te-ai lauda k .... stra-stra bunicul p care nu l-ai cunoscut si d care nu stiai k exista ti-a lasat mostenire un yacht ..da u ai rau d mare si ... intelegeti voi.
cum zicea cineva mai sus..nu cred k e roman p aici care sa isi faca stripping (pt ciobanu sef cu schemer tag..inseamna sa-ti iei venele) pt 10-13 fg cat zici u...
si da Razvan ..ai avut dreptate .. d asta esti u stanashu shef in secta nu?

frate..cu asta te-ai facut d kko p aici...mai mult succes p viitor

no hard feelings da ...acum esti un butt in ochii tuturor (u ..nu posesorul initial al contului)