Quote (bilstan @ Mon, 12 Nov 2007, 07:51)
daca il lasa in pace pe zenga o sa le faca echipa....rednic e praf.....a avut noroc....
rednic e antrenor bun si nu e vorba de noroc aici
dinamo a jucat jalnic, cum joaca si steaua de altfel sezonul asta
Razvane - uita-te aici sa te mai invelselesti
http://youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go