Quote (MrBommel @ Sat, 10 Nov 2007, 21:53)
Si eu osa ma bag cu voi la baalruns

...
Cum este numele dela baalruns ? si cand incepeti ?
ehhh.. is mai mereu on.. exceptie asta seara ;-S ca am uitat sal pornesc cand am plecat de acasa.. si cu remote.. nustu dc dar imi da o erroare

defapt e mai mereu botul on.. nu eu )
This post was edited by napsterz0r on Nov 10 2007 04:37pm