Quote (MrDjBthu @ Thu, Nov 8 2007, 11:21pm)
zi-mi contu si vb dau un pm cu Krold ala care e owneru canalului.
are guilda aici pe jsp si ii zic ce s-a intamplat. plus ca eu am facut traducerea la comenzile botului in romana ^^ , daca si-a setat cineva limba pe romana acolo .....
edit: contu pe care ai ban
hmm mersi da daca l-am mierlit in joc chiar pe Krold? mai da remouve la ban?oricum..sa te dai ostil si sa o iei....penibil s-au cam facut de kk