d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Olybaal Si Softbaal > Grrr
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 9 2007 02:45am
Quote (MrDjBthu @ Thu, Nov 8 2007, 11:21pm)
zi-mi contu si vb dau un pm cu Krold ala care e owneru canalului.
are guilda aici pe jsp si ii zic ce s-a intamplat. plus ca eu am facut traducerea la comenzile botului in romana ^^ , daca si-a setat cineva limba pe romana acolo .....

edit: contu pe care ai ban


hmm mersi da daca l-am mierlit in joc chiar pe Krold? mai da remouve la ban?oricum..sa te dai ostil si sa o iei....penibil s-au cam facut de kk
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 10 2007 12:50pm
Quote (bilstan @ Thu, Nov 8 2007, 01:43pm)
In ultimul timp am jucat pe aceste canale...acum am ban pe amindoua...iote de ce:
am intrat intr-un joc-fumabaal...si la baal party nu am primit invitatie cu toate ca am lvl si in bp era unu cu 4 lvl mai jos...am crezut ca e o greseala si in jocul urmator am intrebat daca se respecta regulile....am fost luat in balon ca ei sunt prieteni si ca daca mai comentez imi da ban pe canale si pk in joc....+injuratura de rigoare...deci...am dat leve party si am omorit cam singur w4-5 pus baal....aia se dadusera ostili si am mai omorit si 1 pala care era pe aproape...drept rezultat am ban pe canale....nu am afecteaza prea mult dar nu e corect.....cine ma cunoaste stie ca sunt un jucator corect...drept care o sa intru in aceste jocuri si o sa fac ce ma taie capu.....oricum astept comentarii


intra pe OP RANBOT multzi moderatori se respecta rullz ai voie cu ondal de la 96 / sau daca esti cel mai mare in joc smile.gif

enjoy
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 10 2007 01:06pm
Quote (maceac @ Sat, 10 Nov 2007, 18:50)
intra pe OP RANBOT multzi moderatori se respecta rullz ai voie cu ondal de la 96 / sau daca esti cel mai mare in joc smile.gif

enjoy


never.
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 10 2007 01:08pm
Quote (napsterz0r @ Sat, Nov 10 2007, 07:06pm)
never.


e pe sc . u joci HC sad.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 10 2007 02:56pm
bil din cate am inteles ti s-a scos banul.
sa-mi zici si mie daca e totul ok.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 10 2007 03:26pm
Quote (maceac @ Sat, Nov 10 2007, 06:50pm)
intra pe OP RANBOT multzi moderatori se respecta rullz ai voie cu ondal de la 96 / sau daca esti cel mai mare in joc smile.gif

enjoy


partea pana la ondal ..e ok..d acolo se impute treaba...
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 10 2007 05:08pm
de la 96 faci greu ... si daia te lasa cu es/ondal
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 11 2007 07:07am
Multumesc!
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 11 2007 08:17am
Quote (napsterz0r @ Sun, Nov 11 2007, 01:07pm)
Multumesc!


sick game u'r playing Mada unsure.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll