d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Baal Bot > Ce Parare Aveti?
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 8 2007 03:10am
Quote (napsterz0r @ Thu, 8 Nov 2007, 03:28)
sau mai bine.. poti sa le dai delete la toate.. e mai usor sa le cresti pana la lvl 1 wink.gif


asa ai facut tu medeline cu chars alea de pe hc ?? ^^ rofl.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 8 2007 03:32am
e trist sa spun dar procentul care foloseste aceasta scula este mare
va doresc la toti sa faceti fg pe cai drepte facand mf legit, dar cred ca o sa va creasca barba si o sa primiti pensia inainte : biggrin.gif happy.gif
asa ca nu va mai dati dupa deget prieteni - utilizati-l si nu mai va faceti probleme de etica

This post was edited by Serj_Tankian on Nov 8 2007 03:33am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 8 2007 04:31am
Quote (Serj_Tankian @ Thu, 8 Nov 2007, 11:32)
e trist sa spun dar procentul care foloseste aceasta scula este mare
va doresc la toti sa faceti fg pe cai drepte facand mf legit, dar cred ca o sa va creasca barba si o sa primiti pensia inainte : biggrin.gif happy.gif
asa ca nu va mai dati dupa deget prieteni - utilizati-l si nu mai va faceti probleme de etica


eu primesc pensia pe 14 a fiecarei luni si barba mi-o rad ca nu-mi place....
sa inteleg ca pana atunci ma imbogatesc???
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 8 2007 05:13am
Quote (MrDjBthu @ Thu, Nov 8 2007, 10:31am)
eu primesc pensia pe 14 a fiecarei luni si barba mi-o rad ca nu-mi place....
sa inteleg ca pana atunci ma imbogatesc???


gresit domnul meu...ar trebui sa fii deja bogat..pensionar barbos wink.gif
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 8 2007 05:45am
bogat...in fg??
pariu cu voi ca la 100 k fg nu mai e nici o placere...cand stii pe unde ai mers sa-i faci....

bogatia in prieteni e mult mai buna>>valabilitate in rl 100 %
si se verifica si aici...dar despre asta in episodul urmator ... wink.gif
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 8 2007 07:44am
Quote (FLOKING24 @ Thu, Nov 8 2007, 11:45am)
bogat...in fg??
pariu cu voi ca la 100 k fg nu mai e nici o placere...cand stii pe unde ai mers sa-i faci....

bogatia in prieteni e mult mai buna>>valabilitate in rl 100 %
si se verifica si aici...dar despre asta in episodul urmator ... wink.gif


cu prietenii ai dreptate
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 8 2007 10:48am
Quote (bilstan @ Thu, 8 Nov 2007, 15:44)
cu prietenii ai dreptate


stiu wub.gif
Retired Moderator
Posts: 21,491
Joined: Jun 26 2005
Gold: 10,141.05
Trader: Trusted
Nov 8 2007 03:54pm
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll