Quote (napsterz0r @ Tue, 6 Nov 2007, 01:23)
Ne gandim cu totii la tine si pentru ca astazi este o zi speciala iti uram un sincer
LA MULTI ANI! 
))))))))))))))))
Multumesc mult..si , ca de obicei>>can te vad sau citesc ce scrii ..zambesc 8)>>da !
apropos>>ai ceva timp de rush pe normal ( hc ofc 8)) ) si ceva items low / mid pt mine?
sa fac traps sau sorc light / orb ?
am niste amici pe hc normal si sa ma dau cu ei 8)>> ca nu am loc pe baals hell de cine stiu eu , lol 8)
This post was edited by FLOKING24 on Nov 7 2007 01:40pm