Quote (Arx_X @ Sat, 10 Nov 2007, 16:56)
multumesc...acum ..k sa fiu un bun crestin..intorc obrazu
slam me some more

si uite cum creste threadu vazand cu ochii

rezvan..n-as vrea (d fapt as vreea..abia astept sa-ti zic "ha ..i told u so

)
/slap x2
Quote
fatzi assa pw WW ...nam avut dar am auzit ca e buna si mia placut si necro pe summ ... cu enigma de se tele in tine
hmm.. asa ww e buna.. dar necro pe summon.. am facut duel pe hc.. cu 2... unu 94.. care mia omorat mercu... si altu 89 care la batut mercu
This post was edited by napsterz0r on Nov 10 2007 12:41pm