Quote (FLOKING24 @ Fri, Nov 9 2007, 04:40pm)
doar 13 voturi...hmmm si vroiam asa sa vad si cati suntem pe aici...ce sa mai zic??
io fac (spam) cat 300 d koreeni

asa k suntem o gramada..poat k ar fii timpu sa aparem si noi cu subforumul acolo und ne e locul