Quote (MrDjBthu @ Thu, Nov 8 2007, 11:11am)
ma simt nevoit sa zic , da ... " who let the dogs out? "
si on topic, la Shtoia nu mere jocul deloc . nu hoaca impreuna respectivii de-i baga in teren . cand o sa devina echipa mai vedem ceva , dar acuma sunt doar jucatori in teren, nu o ehipa. jiji -> da-l drq, nu ma spurc vorbind despre el . lacatus-> ii urez succes. shtoia in cl\uefa -> anu' asta n-au fatza