Quote (the_rest @ Fri, Nov 2 2007, 06:30pm)
Klar ca se merita, poate il vezi pe jiji pe acolo, iti da ceva de pomana. Daca nu il vezi, te consoleaza tipesele. Sau te uiti la operele de arta.
c tipe..k majoritatea-s sculptate in..ma abtin..
sa zicem doar k is intretinute...cum trebuie