d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Salonu` International Auto Bucuresti > Merita ?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 31 2007 03:23am
Quote (Yogin@tor @ Wed, 31 Oct 2007, 04:43)
Eu cred ca nu sa merita....
B4al hi!


nene yogi te lovisi la cap ??
tu nu vorbesti romana...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 31 2007 07:04am
Quote (MrDjBthu @ Wed, Oct 31 2007, 09:23am)
nene yogi te lovisi la cap ??
tu nu vorbesti romana...


o fii invatat omu..cand ne vede asa porniti sa preluam forumu rofl.gif
se da bine cu noi acu tongue.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 2 2007 12:30pm

Klar ca se merita, poate il vezi pe jiji pe acolo, iti da ceva de pomana. Daca nu il vezi, te consoleaza tipesele. Sau te uiti la operele de arta.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 2 2007 01:03pm
Quote (the_rest @ Fri, Nov 2 2007, 06:30pm)
Klar ca se merita, poate il vezi pe jiji pe acolo, iti da ceva de pomana. Daca nu il vezi, te consoleaza tipesele. Sau te uiti la operele de arta.


c tipe..k majoritatea-s sculptate in..ma abtin..
sa zicem doar k is intretinute...cum trebuie biggrin.gif
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 10 2007 12:54pm
si io vroiam sa merg :| dar nam fost in bucuresti sad.gif

am auzit ca au facut dezastru ... tovarasii romani
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll