Quote (Arx_X @ Sat, 13 Oct 2007, 12:55)
tare...userul cu - fg e f vechi din cate stiu
p vremurile d inceput ale jsp-ului..cum a mai zis careva..primeai fg pt posts..si asa mai departe

dap,exact asa a fost
primii fg am loat pt niste posts,a fost 5.60fg