Quote (Arx_X @ Sat, 3 Nov 2007, 22:41)
nu m-ar surprinde....
totusi..asta-i deja perversiune
diferenta dintre erotism si perversiune e clara... erotismul presupune sa folosesti o pana..perversiunea..tot puiul

astia-s doneaza si un lob hepatic pt o bere(il refac in 3 luni nu-i vb..da c fac cu bere?

)
Omoara neuroni.
Lozinca neocomunista de gen : Gandim mai mult, cu riscu` d`a o face mai prost.
Sau au fomei urate acasa.
Sau conditie sociala departe de ideal.
Sau...sau...multe variabile
Pana data viitoare,
Ma inclin