d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Sectiunea Ha Ha Ha > Tre Sa Avem Sis Asa Ceva
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 12 2007 09:12am
nu..io crek n-au nici o religie..asta in cel mai bun caz tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 2 2007 05:19am
2 tipi la inchisoare. Veteranul il intreaba p cel nou:
-cati ani ti-au dat
- 15 !!!
-da ce-ai facut?
- am spart niste geamuri la servici...
-pt asta 15 ani? da unde lucrai?
- pe un submarin.....
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Nov 2 2007 06:43am


niste prieteni in vama smile.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 2 2007 12:13pm
Quote (Taiko @ Fri, 2 Nov 2007, 15:43)

niste prieteni in vama smile.gif


asta nu e fun, asta e trist.....sa te prostituezi pt 1 bere ??? cry3.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 2 2007 12:21pm
Quote (Taiko @ Fri, Nov 2 2007, 12:43pm)


niste prieteni in vama smile.gif


lol..se pare k o si avut cliente..k il vad p unu cu un ciucas in mana..da n-o dat prea bine dak le-o dat doar de-un ciucas smile.gif)))))))))))))0
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Nov 3 2007 04:48am
Quote (Arx_X @ Fri, Nov 2 2007, 08:21pm)
lol..se pare k o si avut cliente..k il vad p unu cu un ciucas in mana..da n-o dat prea bine dak le-o dat doar de-un ciucas smile.gif)))))))))))))0


din cate am inteles au scos de 3 beri la 2L si doua pachete de tigari . limbi nu au dat sad.gif . asta a fost acu 2 ani . anul trecut au incercat cu "futem grase pt o bere" dar n-or facut nimic smile.gif)
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 3 2007 12:14pm
Quote (Taiko @ Sat, 3 Nov 2007, 10:48)
din cate am inteles au scos de 3 beri la 2L si doua pachete de tigari . limbi nu au dat sad.gif . asta a fost acu 2 ani . anul trecut au incercat cu "futem grase pt o bere" dar n-or facut nimic smile.gif)


poi moka asa?ohmy.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 3 2007 02:49pm
Quote (Taiko @ Sat, 3 Nov 2007, 11:48)
din cate am inteles au scos de 3 beri la 2L si doua pachete de tigari . limbi nu au dat sad.gif . asta a fost acu 2 ani . anul trecut au incercat cu "futem grase pt o bere" dar n-or facut nimic smile.gif)


la anu` va fi " Ne futem intre noi pentru o bere ? " laugh.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 3 2007 03:41pm
Quote (B4al @ Sat, Nov 3 2007, 08:49pm)
la anu` va fi " Ne futem intre noi pentru o bere ? " laugh.gif


nu m-ar surprinde....
totusi..asta-i deja perversiune
diferenta dintre erotism si perversiune e clara... erotismul presupune sa folosesti o pana..perversiunea..tot puiul tongue.gif

astia-s doneaza si un lob hepatic pt o bere(il refac in 3 luni nu-i vb..da c fac cu bere? biggrin.gif )

This post was edited by Arx_X on Nov 3 2007 03:42pm
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 3 2007 03:56pm
Quote (Arx_X @ Sat, 3 Nov 2007, 22:41)
nu m-ar surprinde....
totusi..asta-i deja perversiune
diferenta dintre erotism si perversiune e clara... erotismul presupune sa folosesti o pana..perversiunea..tot puiul tongue.gif

astia-s doneaza si un lob hepatic pt o bere(il refac in 3 luni nu-i vb..da c fac cu bere? biggrin.gif )


Omoara neuroni.
Lozinca neocomunista de gen : Gandim mai mult, cu riscu` d`a o face mai prost.

Sau au fomei urate acasa.
Sau conditie sociala departe de ideal.
Sau...sau...multe variabile

Pana data viitoare,
Ma inclin heart.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll