Quote (napsterz0r @ Wed, Oct 10 2007, 10:20am)
nu tata.. dar am ceva cu aia de la televizor.. care dau sfaturi la alti ..le mai vb si in nas.. de parca omu` e cine stie ce..
ps: ce drq te superi asa repede

no offense..
nu ma supar mai..glumesc doar..e ceva necesar
si ai dreptate in legatura cu ratonii aia d la tv..un medic nu are timp sa vb in show-uri si chestii...
si la partea cu vb d sus ... si aici ai dreptate