Quote (Arx_X @ Thu, Oct 4 2007, 04:58pm)
vedem noi...
din pacate si rapidu o muscat-o azi

pacat d ei..k is romani (cel putin teoretic

) ..nu se putea sa nu zic ceva urat nu?

si dinamo sta acasa ... e pacat ( desi sunt stelist

) ca nu mai acumulam puncte ca in anii trecuti pt coeficientul pe tara