d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania Olanda > stele de stele
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 18 2007 01:46pm
Quote (napsterz0r @ Tue, Sep 18 2007, 07:23pm)
nu ma.. cand e meciu.. romania - olanda. ^^


stiu..faceam si io spamm tongue.gif
meciul e in 13 oct parca
si in 17 cu luxembourg
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 18 2007 02:15pm
Quote (fbolocan @ Tue, 18 Sep 2007, 12:10)
biggrin.gif

L-ai uitat pe Dobrin tongue.gif


dupa cum a zis tibi, ala e betiv si nu il ia piti in vedere pt acest meci. -.-
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2007 06:25pm

Hai ca numa am glumit.
Stele de stele numa sa nu se bage altii.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 19 2007 04:19am
Quote (the_rest @ Wed, Sep 19 2007, 12:25am)
Hai ca numa am glumit.
Stele de stele numa sa nu se bage altii.


cry3.gif poi nu mai joci nici u nici napster? cry3.gif clar k pierdem
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 19 2007 09:39am
Quote (Arx_X @ Wed, Sep 19 2007, 10:19am)
cry3.gif poi nu mai joci nici u nici napster? cry3.gif  clar k pierdem


eu joc oricum, si daca raman ghost.
n-am gretzuri.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 19 2007 02:36pm
Quote (the_rest @ Wed, Sep 19 2007, 03:39pm)
eu joc oricum, si daca raman ghost.
n-am gretzuri.


hai la steaua...k duc lipsa d ideei..we n u
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 19 2007 02:44pm

eu propun urmatoarele schimbari la steaua:
toti din teren sa iasa afara de pe teren
sa il bage pe hagi pe teren
sa il bage pe jiji pe teren, cu banii lui cu tot, ca raman aia tampiti cand vad cati bani are
huh.gif
lovim unpic maybachu ca sa fie jiji nervos, sa uite ranga in mana
mai scrie arx ceva modificari propuse
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 19 2007 03:12pm
Quote (the_rest @ Wed, 19 Sep 2007, 23:44)
eu propun urmatoarele schimbari la steaua:
toti din teren sa iasa afara de pe teren
sa il bage pe hagi pe teren
sa il bage pe jiji pe teren, cu banii lui cu tot, ca raman aia tampiti cand vad cati bani are
huh.gif
lovim unpic maybachu ca sa fie jiji nervos, sa uite ranga in mana
mai scrie arx ceva modificari propuse


dupa meciu cu slavia cred ca i indeasa jiji ranga lu hagi pe gat (ca sa nu zicem de alte zone ale corpului) in timp ce hagi face slalom printre banii lu jiji....
parerea mea ofc...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 20 2007 01:39am
Quote (the_rest @ Wed, Sep 19 2007, 08:44pm)
eu propun urmatoarele schimbari la steaua:
toti din teren sa iasa afara de pe teren
sa il bage pe hagi pe teren
sa il bage pe jiji pe teren, cu banii lui cu tot, ca raman aia tampiti cand vad cati bani are
huh.gif
lovim unpic maybachu ca sa fie jiji nervos, sa uite ranga in mana
mai scrie arx ceva modificari propuse


on popular demand ..schimbari propuse d mine:

Adrian ilie k si fundas..k se cam da la fund cand o incaseaza
Hagi ..bun in atac k stie tae'kwan-do si ink 10 cuvinte in japoneza + neaga k mai stie si el cateva dupa asia time(sau e redus si nu o invatat nik)
sa-l aduca p meme inapoi sa se mai ia d cate-un suporter...iscam bataie generala.pierdem la masa verde(sau pierd ei k n-o asigurat paza rofl.gif )
Oprita iar in teren..k la Dinamo vad k e tusier oricum...macar la steaua era bun d incasat injuraturi
si sa nu-l uitam p jiji cu armata lui invincibila d "razboinici luminosi" , sa-l vad c fata face cand ii vine factura d la renel pt 11 jucatori "de-ai luminii" toti dotati cu xenoane.


Quote (MrDjBthu @ Wed, Sep 19 2007, 09:12pm)
dupa meciu cu slavia cred ca i indeasa jiji ranga lu hagi pe gat (ca sa nu zicem de alte zone ale corpului) in timp ce hagi face slalom printre banii lu jiji....
parerea mea ofc...


meciu cu slavia a fost bambilici..pacat d unii jucatori..k restu ratoni care lovesc mingea..morse subponderale...rechini cu porodontie severa...oieri..c mai

Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll