Quote (the_rest @ Wed, Sep 19 2007, 08:44pm)
eu propun urmatoarele schimbari la steaua:
toti din teren sa iasa afara de pe teren
sa il bage pe hagi pe teren
sa il bage pe jiji pe teren, cu banii lui cu tot, ca raman aia tampiti cand vad cati bani are
lovim unpic maybachu ca sa fie jiji nervos, sa uite ranga in mana
mai scrie arx ceva modificari propuse
on popular demand ..schimbari propuse d mine:
Adrian ilie k si fundas..k se cam da la fund cand o incaseaza
Hagi ..bun in atac k stie tae'kwan-do si ink 10 cuvinte in japoneza + neaga k mai stie si el cateva dupa asia time(sau e redus si nu o invatat nik)
sa-l aduca p meme inapoi sa se mai ia d cate-un suporter...iscam bataie generala.pierdem la masa verde(sau pierd ei k n-o asigurat paza

)
Oprita iar in teren..k la Dinamo vad k e tusier oricum...macar la steaua era bun d incasat injuraturi
si sa nu-l uitam p jiji cu armata lui invincibila d "razboinici luminosi" , sa-l vad c fata face cand ii vine factura d la renel pt 11 jucatori "de-ai luminii" toti dotati cu xenoane.
Quote (MrDjBthu @ Wed, Sep 19 2007, 09:12pm)
dupa meciu cu slavia cred ca i indeasa jiji ranga lu hagi pe gat (ca sa nu zicem de alte zone ale corpului) in timp ce hagi face slalom printre banii lu jiji....
parerea mea ofc...
meciu cu slavia a fost bambilici..pacat d unii jucatori..k restu ratoni care lovesc mingea..morse subponderale...rechini cu porodontie severa...oieri..c mai